KONST / Litografier / Färglitografi 14637486
nr 1463 7486
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 60/75, daterad 1972. Färglitografi, bildmått: 82x61cm, yttermått inklusive ram: 102x77cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:02:06
300 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin